Služby

Úvod Služby

 

IT siete

Realizácia štrukturovanej kabeláže je v dnešnej dobe nevyhnutná v každej domácnosti či kancelárii. Zabezpečujeme realizáciu všetkých úkonov s tým spojených (zváranie optických káblov, krimpovanie, patch panel, žlaby a zásuvky). Inštalácia a konfigurácia switchov, routerou a inštalácia WiFi AP.

Ponúkame vybudovanie IT infraštruktúry pre malé a stredné podniky, ale v prípade záujmu aj pre domácnosť (inteligentné domy).

   

Serverovne

Poskytujeme poradenstvo, dodávky a implementácie hardvéru pre oblasť desktop-server-sieť,periférnych zariadení.

 

Administrácia

Zabezpečujeme externú správu administráciu vašej IT infraštruktúry, administráciu zariadení. Inštaláciu sofware (Inštalácia operačných systémov a aplikácií) a hardware komponentov. Administrácia cez aplikáciu TeamViewer.

 
 

Web stránky / e-shop

Samotná realizácia web stránky nie je zložitá a dokáže ju spraviť takmer každý, bez znalostí z programovania. Preto ponúkame nie len tvorbu stránky, ale aj jednu z najdôležitejších vecí, a síce aby vás google našiel medzi prvými.  

SAP Abap programovanie

Venujeme sa SAP ABAP programovaniu už 12 rokov s množstvom úspešných projektov a spokojných zákazníkov. Len nedávno sme sa rozhodoli dať na dráhu freelancerov. Ponúkame skúsenosti a know-how z množstva SAP technológii vypísaných v karte SAP ABAP programovanie. Ponúkame konzultácie prípadne školenie v oblasti programovania a debbugu v ERP systéme SAP.

 
Copyright 2021 - 2022 © pekoit.sk